KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128255
nr 1312 8255
Agneta Zerveus, "Sandhamn i Mars". Signerad. Olja på duk, 60x49 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:50:21
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)